4. Anadol Buluşması Sapanca'da yapıldı...

4. Anadol Buluşması'nı, 29-30 Haziran 2013 tarihlerinde Sapanca OSSO Piknik Tesisleri'nde yaptık... Tek günlük buluşmaların yorucu ve kısa kaldığı düşüncesiyle, bu yıl isteyen kardeşlerimizin Cumartesi gecesi çadırlı olarak konaklamalarına elverişli bu tesislerde, Cumartesi günü 16 Anadol sahibi, aileleri ile çadırlarını kurarak kamp yapma olanağı buldu... Pazar günü aramıza katılan Anadol ve Anadolseverlerle birlikte yaklaşık 70 kişi biraraya gelerek güzel bir buluşma gerçekleşti. 
24 Anadol, 8 farklı marka araçla toplamda 31 araç yaklaşık 70 kişi olduk. Buluşmaya Samsundan 2, Muğladan 1, Adapazarın'dan 1,Yalova'dan 1 İstanbul'dan 19 Anadol katıldı.

İlk katılan Muğla’dan Fan kulüp üyelerimizden cuma akşamı gelen Hikmet Gezici oldu. Cumartesi sabahı Samsundan Murat Albayrak, İstanbul’dan Nuri Usta, Adapazarından Servet Kaptan, İstanbuldan Engin Tunçay Feyzi Yılmaz ve Yalova’dan Armağan Anadol arkadaşımızın katılımıyla cumartesi sabahı 7 Anadol buluşma alanındaydı.
 
İstanbul’dan daha önce planlandığı gibi saat 15:00’da 8 araç konvoyla sapancaya yola çıkanlar, 18:00 gibi Sapanca'ya vardı. İlerleyen saatlerde Atilla Yemeniçi'nin katılımıyla 16 araç olduk. Doğrusu cumartesiden gelmeyenler çok şey kaçırdılar. Cumartesi kurulan çadırlar, birlikte yapılan sohbetler, içilen çaylar, yakılan mangallar, yan restorandaki canlı müzik eşliğinde paylaşılan sofralarla çok neşeli ve eğlenceli geçti... Sabaha karşı 04:00’e kadar keyfili sohbetler yapıldı. Bir ara müziğe kendini iyice kaptıran Hikmet abi, Feyzullah abi kalkıp oynadılar 0 4:00 gibi çadırlarımıza çekildik. Tam da o sırada yağmur başladı. Yağmur altında çadırda uykuya dalmanın zevki de bir başkaymış!!!Temiz havanın etkisiyle 06:30’da uyandık.

Pazar sabahı İstanbul’dan 7, Samsundan 1 anadol daha konvoyla geldi. Kahvaltılar yapıldı. Gün boyu sohbetler yapılıp araçlar incelendi. Öğlen saatlerinde Kemikci Ali Cengiz, Haluk Teke Aileleriyle aramıza katıldı. Anadol aksesuarları yapan Bekir Usta da aramızdaydı. Yeni yaptığı aksesuarları tanıttı. İhtiyacı olanlar ürünlerden satın aldı. Piyasada olmayan parçalar hakkında görüşler bildirildi, yapılıp yapılamayacağı konuşuldu. Katılan tüm araçlara ve dostlarımıza o günü ölümsüzleştiren buluşmaya özel yaptırılmış kupa ve stickerlar hediye edildi. Fan kulüp olarak bütçemiz olmadığından kupaları Atilla Yemenici maliyetine yaparak katkıda bulundu. Birkaç değerli üyemizin maddi katkılarıyla kupalarımızı ve sticker'larımızı bastırdık. Bu konuda emeği geçen üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz. Kısıtlı bütçeyle çam sakızı çoban armağanı unutulmayacak bir hediye oldu...

Pazar öğleden sonra, mangallar tekrar faaliyete geçti ve günün son birlikte yemeği için tekrar bir araya gelindi... Yenilen yemek sonrası, herkes yeni bir haftaya başlamak ve bir sonraki aktiviteyi sabırsızlıkla beklemek üzere yola revan oldu...

Buluşmada emeği geçen, Muğla’dan, Samsundan onca yolu gelen Hikmet Gezici, Murat Albayrak'a, kupaların ve sticker'ların basımında maddi katkıda bulunarak desteklerini esirgemeyen Atilla Yemenici Servet Kaptan, Seçkin Koç, Kamil Öztürk, Hikmet Gezici, Can Ceylanoğlu, Nuri Usta, Ahmet Beşiroğlu, Feyzi Yılmaz, Haluk Teke, Engin Tunçay, Onur İpek, çok teşekkür ederiz.
Yıllardan beri kamp şeklinde bir buluşma düşünmüştük çok da güzel oldu.  

Sapanca kampı resimlerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz...